Ekibimiz

D Ü N D E N  B U G Ü N E   O R K A

1992 yılında ORKA Ahşap Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak inşaat malzemeleri satışı amacıyla başladığı yolculuğa 1994 yılından itibaren pazardaki ihtiyaçlar doğrultusunda daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla sadece banyo mobilyası alanında uzmanlaşarak devam eden orka banyo, her bütçeye ve her mekana uygun tasarımları ile yaşam alanları şekillendiriyor. 

Çeyrek asrı aşkın süredir faaliyet gösterdiği banyo mobilyaları sektöründe, üstün teknolojisinin ve sıra dışı tasarım gücünü, profesyonel işçilik ve yılların tecrübesi ile birleştirerek müşterilerine hızlı, kaliteli ve pratik çözümler sunuyor. 

ORKA Banyo, 2015 yılından beri kalite ve satış sonrası hizmet anlayışı ile türkiye’de banyo mobilyaları alanında ORKA Ahşap ve Yapı Ürünleri San. A.Ş. olarak sektöre öncülük ediyor.

S O N   T E K N O L O J İ   V E   S Ü R D Ü R Ü L E B İ L İ R   B Ü Y Ü M E

ORKA Banyo, banyo mobilyaları sektöründe çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik yapısı ve kapasitesi ile sadece şık ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek kazandığı uzmanlığı son teknoloji üretim sistemleri, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışı ile destekleyerek inovatif ve özgün tasarımlara imza atıyor,  zengin ürün çeşidi  ile dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor...

Yurt içinde  29 yıldır sektör lideri  olarak 5 milyona yakın evde, dünya çapında 82 ülkede tüketicisi ile buluşan ORKA Banyo, tüm Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile her gün marka bilinirliğini ve pazar payını artırarak büyümeye devam ediyor.

Bugün 240’nin üzerinde yetkin personeli ile Düzce yerleşkesinde yer alan üretim tesisinde  80 bin m2 açık arazi  üzerinde 40 bin metrekare kapalı alanda en son Alman ve İtalyan üretim teknolojilerini kullanarak evrensel kalitede üretim yapıyor. Yılda ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretim kapasitesine sahip olan ORKA Banyo, üstün teknolojiye, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına verdiği önemi tüm süreçlerine yansıtıyor.  Müşteri memnuniyeti ni baz alarak ürün ve hizmetleri iyileştirme ve var olan kalite düzeyini daha da etkin olarak arttırma doğrultusunda sürdürülebilir çalışmalara yer veriyor. Birinci sınıf kaliteli malzemeyi  son teknoloji üretim  hatları ve bilgisayar destekli üretim yöntemleri ile birleştirerek ürettiği uzun ömürlü ürünlerde kaliteyi standarda dönüştüren ORKA Banyo,  sanatsal detaylar ı seri üretimde başarı ile ince bir şekilde işliyor.  A’dan Z’ye kaliteli hizmet anlayışı  ile B2B ve B2C segmentlerinde müşterilerinin tercihi olmaya devam ediyor.
 
Teknolojiyi sanat ile buluşturan ORKA Banyo, teknolojik gücünü kullanarak butik üretimi seri hale dönüştürüyor, banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için her yıl yeni ürünler tasarlayarak imza attığı inovatif ürünlerle banyolara pratik çözümler getiriyor.  Dünya standartlarında kalitede , esnek kullanım alanlarına sahip özgün tasarımları ile çevre sağlığına önem veren, kolay kurulumu olan, ahşaba hayat veren, günümüzün trendlerine uygun, modüler, şık ve konforlu ürünler üretiyor.

Dünya standartlarında kaliteye sahip  şık ve fonksiyonel  banyo mobilyaları üretmenin üst düzey teknoloji, eşsiz hizmet ve kaliteli hammadde kullanımı gerektirdiği bilinciyle hareket eden ORKA Banyo, sürekli olarak banyo mobilyaları pazarına ilham verecek yenilikleri hayata geçiriyor.  Tasarım + Kalite + Hizmet  üçgeninde inovasyona dayalı üretimiyle Ar-Ge ve Ür-Ge’ye önem veren bir kurum olarak, üretimin her aşamasının kalite kontrol mühendislerince denetlenmesi ile de  ürün kalitesinde sürekliliği sağlıyor .

Ar-Ge faaliyetleri çerçevesinde verimliliği artırmaya ilişkin yeni proses dizaynı ve teknoloji geliştirme projelerine de imza atan ORKA Banyo, kullandığı üstün teknolojiyi ve benimsediği  yüksek kalite anlayışı nı sürekli olarak Ar-Ge yatırımlarıyla banyo tasarımlarına yansıtıyor.